Podmínky

Podmínky užívání webu, prohlášení a autorská práva

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu Vyjimecna.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje, ovšem převzít ho je možné pouze na základě písemného povolení vlastníka webu!

Obecné informace a podmínky

Vyjimecna.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody a jiné postupy zveřejněné na stránkách Vyjimecna.cz nenahrazují odborné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Vyjimecna.cz odmítá a nenese žádnou odpovědnost za činy a rozhodnutí, které návštěvník těchto stránek udělal pouze na základě přečtení článku na Vyjimecna.cz - důrazně upozorňujeme, že magazín nenahrazuje odborné poradenství, výklady zákonů apod. a že každý návštěvník Vyjimecna.cz si musí být vědom toho, že články zde uvedené jsou pouze informativní bez jakékoliv právní a trestní odpovědnosti provozovatele Vyjimecna.cz!

Vyjimecna.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na Vyjimecna.cz

Ochrana osobních údajů

Vyjimecna.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu Vyjimecna.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že Vyjimecna.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

Vyjimecna.cz - tento pojem zahrnuje celý server (magazín) Vyjimecna.cz, jeho provozovatele firmu Pavel Hanzal a členy redakce tohoto serveru, případně další odborníky přispívající nebo radící pod záštitou webu.

 

Související články

Návod jak poznat upí…

Kriz lekarsky autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bledá, našedlá kůžeAč je upír vykreslován dost jasně, za…

Existuje magická dél…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

Ještě před pár lety to ale vypadalo, že úspěchu můžeme dosáhnout…

Návod jak poznat nov…

Panelak vchod autor Pavel Hanzal (c)

 Kurzy a další vzděláváníMožností je i poznání zajímavých…

Letní bobová dráha v…

EURA autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bobová dráha Košice se nachází v městské části Kavečany.…