Novinky

další » poslední »
zobrazit
Jaké druhy make-upů dnes frčí 2/2

 Voděodolný make-upVýrobci make-upů myslí i na potřeby těch, kdo jsou vystaveny vodě. Při koupání, ale i dešti, a jiných aktivitách zajistí voděodolný make-up dokonalý vzhled. Zakryje nedokonalosti… »

Jaké druhy make-upů dnes frčí 1/2

 Matující make-upPro ty, co mají především mastnou pleť, je ideální matující make-up, který se po aplikaci změní na povrchu na matný pudr. Je tak ideální pro většinu žen, protože ušetří mnoho času… »

Jaké krémy pro péči o pleť dnes frčí 2/2

 Hydratační zkrášlující krémZejména v zimě je hodně znát potřeba hydratačních krémů. Dodávají pokožce potřebnou hydrataci, protože zimní mrazivé období hodně vysušuje, podobně jako jiný extrém,… »

Jaké krémy pro péči o pleť dnes frčí 1/2

 Pleťový krém pro mužePéči o pleť potřebuje i mužská pleť. Je to sice pro některé nevídané, ale rozhodně to není nic zženštělého. Je to podobné jako mytí mýdlem. I mužská tvář potřebuje svoji péči.… »

Jaké krémy pro péči o kůži dnes frčí 2/2

 Zvláčňující krém na pokožkuPokožka ženy by měla být pevná, ale sametově hebká. To je cílem snad každé ženy. Pro tento jev jsou schopny používat množství přípravků ale většinou stačí vhodný krém pro… »

Jaké krémy pro péči o kůži dnes frčí 1/2

 Zeštíhlující krémOblíbený mezi tělovými krémy je zeštíhlující krém, který taky bojuje s pomerančovou kůží. Jsou sice dražší, ale za pěknou a pevnou pokožku to jistě stojí. Zeštíhlující krém… »

Letní bobová dráha Serlesbahnen Mieders, Rakousko

 Stubaiské Alpy jsou domovem letní bobové dráhy o celkové délce 2,8 km. O provoz se stará společnost Serlesbahnen. Nejprve pojedete na horu Koppeneck kabinovou lanovkou, a to až do nadmořské výšky… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Letní bobová dráha v…

Dekorace kameny autor foto Pavel Hanzal (c)

 Letní bobová dráha v Bratislavě se nalézá v oblasti…

Jaké krémy pro péči …

Privesek koral autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zeštíhlující krémOblíbený mezi tělovými krémy je zeštíhlující…

Bobová dráha Pradasc…

Auta parking autor foto Pavel Hanzal (c)

 V zimním období jsou velkým lákadlem trojsedačková…

Návod jak poznat pře…

Jablka autor foto Pavel Hanzal (c)

Falešný smíchNěkdy lze odhalit přetvářku dříve, jindy až po delší…