Novinky

další » poslední »
zobrazit
Letní bobová dráha Serlesbahnen Mieders, Rakousko

 Stubaiské Alpy jsou domovem letní bobové dráhy o celkové délce 2,8 km. O provoz se stará společnost Serlesbahnen. Nejprve pojedete na horu Koppeneck kabinovou lanovkou, a to až do nadmořské výšky… »

Letní bobová dráha v Bratislavě

 Letní bobová dráha v Bratislavě se nalézá v oblasti Koliba, umístěna je pod televizní věží Kamzík. Zajišťuje de tady provoz většinou od dubna do října, v době, kdy je příhodné počasí.… »

Návod jak poznat přetvářku 2/2

Jiní lidé, jiné chováníTo platí i o chování k lidem. Lidé, co mají touhu se přetvařovat, dělat je lepšími, se před některými lidmi předvádí a přetvařují, dělají se lepšími. Kdežto jinde jim to může být… »

Návod jak poznat přetvářku 1/2

Falešný smíchNěkdy lze odhalit přetvářku dříve, jindy až po delší době. Smích je jistým klíčem, protože lidé se občas mohou smát křečovitě. Ze smíchu je možno poznat, kdo co myslí váženě. Jestliže je… »

Bobová dráha Pradaschier v Churwaldenu, Švýcarsko

 V zimním období jsou velkým lákadlem trojsedačková lanovka Alp Stätz a čtyřsedačková Pradaschier v Churwaldenu. Lanovky se provozují i během letního období. V tomto případě máte možnost… »

Návod jak poznat ducha zemřelého 2/2

Pocit, že se někdo díváMáte občas pocit, že se na vás někdo dívá, i když nikde nikdo není vidět? Pak to může být právě přítomností ducha. Duch je vlastně jakási síla, energie, která mnohdy tímto způsobem… »

Návod jak poznat ducha zemřelého 1/2

Náhlý chladV zimním období to nebude asi složité, nebo kdy je průvan. Podivné ale je, pokud cítíte, že se vás jakoby dotkne chlad. Přijde z ničeho nic, jen tak. To není obvyklé a je to signál, že nejspíš… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Návod jak poznat duc…

Shrek autor foto Pavel Hanzal (c)

Náhlý chladV zimním období to nebude asi složité, nebo kdy je…

Návod jak poznat upí…

Kriz lekarsky autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bledá, našedlá kůžeAč je upír vykreslován dost jasně, za…

Bobová dráha Alpine …

Jablka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bobová dráha Alpine Coaster se nachází v rakouském…

Návod jak poznat upí…

Srdicko svicka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zuby nemusí být známkou upírstvíUpíři jsou také vykreslování…