Novinky

další » poslední »
zobrazit
Bobová dráha Balatonfűzfő, Maďarsko

 Bobová dráha a adrenalinový park v Balatonfűzfő vám dopřeje nevšední adrenalinové zážitky. Návštěva je vhodná nejen pro děti, ale také pro dospělé osoby různého věku. Bobovou dráhu najdete přibližně… »

Celebrity a charita - Amber Heard

 Herečka Amber Heard se rozvedla s populárním hercem Johnnym Deppem. Jako rozvodové vyrovnání získala několik miliónů, které se rozhodla věnovat charitě.Amber prohlásila, že peníze pro ni nikdy… »

Bobová dráha Miskolctapolca, Maďarsko

 Bobová dráha Miskolctapolca se nachází v severním Maďarsku. Tato adrenalinová atrakce vítá zájemce o super zážitky během celého roku, protože je v provozu už od roku 2007. K výhodám… »

Celebirty a charita - Taylor Swift

 Taylor Swift je americkou zpěvačkou, kytaristkou, textařkou i herečkou. Hodně se angažuje ve filantropii. Za své dobročinné aktivity byla dokonce oceněna za oddanost pomáhat druhým. Roku 2010 poukázala… »

Zoo v Paříži, Francie

 Zoologická zahrada v Paříži se nalézá ve dvanáctém obvodu v Paříži, v lokalitě Vincenneského lesíku. O správu se stará Národní přírodovědecké muzeum.Rozprostírá se na 14,5 ha. Zoo bylo… »

Celebrity a charita - Madonna

 Madonna je uznávanou a hodně slavnou hvězdou šoubyznysu, která vydělává značné sumy svými koncerty a jinými aktivitami. Hodně dostává, ale také sama umí hodně dávat. Například založila organizaci… »

Zoologická zahrada u Saint Aignan, Francie

 ZooParc de Beauval fungoval od svého začátku jako jako ornitologický park, který měl unikátní sbírku více než dva tisíce různých ptáků. Postupně se zoo rozšiřovala o různé druhy zvířat, například… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Svěřte svůj osud do …

Mandala spirala autor foto Pavel Hanzal (c)

 Hledání partnera prostřednictvím internetu patří dodnes…

Zoo v Paříži, Franci…

Ovoce autor foto Pavel Hanzal (c)

 Zoologická zahrada v Paříži se nalézá ve dvanáctém obvodu…

Zoologická zahrada u…

EURA autor foto Pavel Hanzal (c)

 ZooParc de Beauval fungoval od svého začátku jako jako…

Zoo Parco Natura Viv…

Dekorace kameny autor foto Pavel Hanzal (c)

 Parco Natura Viva je z dřívějších časů známá pod názvem…