Novinky

další » poslední »
zobrazit
Návod jak poznat ducha zemřelého 2/2

Pocit, že se někdo díváMáte občas pocit, že se na vás někdo dívá, i když nikde nikdo není vidět? Pak to může být právě přítomností ducha. Duch je vlastně jakási síla, energie, která mnohdy tímto způsobem… »

Návod jak poznat ducha zemřelého 1/2

Náhlý chladV zimním období to nebude asi složité, nebo kdy je průvan. Podivné ale je, pokud cítíte, že se vás jakoby dotkne chlad. Přijde z ničeho nic, jen tak. To není obvyklé a je to signál, že nejspíš… »

Bobová dráha Alpine Coaster, Rakousko

 Bobová dráha Alpine Coaster se nachází v rakouském Imstu. Jedná se o vyhledávanou atrakci, kde si stoprocentně zvednete adrenalin v těle. Na bobovou dráhu mohou zavítat děti i dospělí lidé,… »

Návod jak poznat upíra 2/2

 Zuby nemusí být známkou upírstvíUpíři jsou také vykreslování s ostrými špičáky. To ale také nemusí mít každý upír. Zvláště ti, co sají energii, prakticky špičáky pro snadné zakousnutí nepotřebují.… »

Existuje magická délka spánku vedoucí k úspěchům? Pojďme se podívat do ložnic slavných

Ještě před pár lety to ale vypadalo, že úspěchu můžeme dosáhnout pouze v případě, že budeme workoholiky, kteří mohou spánku vyhradit maximálně 4-5 hodin denně. Naštěstí jsme si uvědomili, že základem úspěšného… »

Návod jak poznat upíra 1/2

 Bledá, našedlá kůžeAč je upír vykreslován dost jasně, za normálních podmínek není až tak znát. Je potřeba znát pár informací, které ukazují na to, že jedinec je upírem. Jedním z kazů, které… »

Letní bobová dráha v Košicích

 Bobová dráha Košice se nachází v městské části Kavečany. Konkrétně je umístěna nad parkovištěm, které leží hned před vstupem do areálu košické zoologické zahrady. Bobovka leží v nadmořské… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Návod jak poznat nov…

Norsko_Bergen_domy2_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Seznamka není jen pro poznání partneraNejlepší možností,…

Návod, jak poznat že…

Privesek koral autor foto Pavel Hanzal (c)

 Starost o danou osobuProjev náklonnosti je také znát u…

Existuje magická dél…

Hollywood autor foto Pavel Hanzal (c)

Ještě před pár lety to ale vypadalo, že úspěchu můžeme dosáhnout…

Bobová dráha Alpine …

Ovoce autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bobová dráha Alpine Coaster Kolorowa se nachází ve středu…