Novinky

další » poslední »
zobrazit
Letní bobová dráha Karpacz, Polsko

 Letní bobová dráha v Karpaczi není jedinou zdejší bobovkou, také zde funguje Alpine Coaster Kolorowa. Výhodou je, že se od sebe liší, takže si děti i dospěláci mohou užívat dokonalou zábavu… »

Bobová dráha Alpine Coaster Kolorowa, Polsko

 Bobová dráha Alpine Coaster Kolorowa se nachází ve středu města Karpacz. Nejde o jedinou bobovou dráhu, funguje zde i typická letní bobovka. Každopádně je každá jiná, čímž se otvírají možnosti pro… »

Výjimečná nabídka koberců

 Čekáte příchod dítěte na svět a rádi byste mu ještě před jeho narozením zařídili dětský pokoj, v němž si bude v budoucnu rádo hrát?Jaký koberec do dětského pokoje?Kromě výběru prostorného nábytku… »

Návod, jak poznat že se někomu líbím 2/2

 Starost o danou osobuProjev náklonnosti je také znát u starosti o danou osobu. To znamená, že se často ptá, jak se má, co má ráda a tak dále. Vždy se zaujetím poslouchá. Ne však každý projev všímavosti… »

Návod, jak poznat že se někomu líbím 1/2

 Oční kontakt jako jasný signálPokud se někomu líbíte, pak dotyčný se vás často dívá. Jakmile se na něj podíváte, většinou se pohledy střetnete. Lidé obecně vyhledávají to, co se jim líbí a na to… »

Bobová dráha u jezera Oeschinen, Švýcarsko

 Švýcarská bobová dráha vám dopřeje nejen pořádné zvýšení adrenalinu v těle, ale také úžasné zážitky při pozorování zasněžených alpských vrcholků. Výhled na horskou krajinu jistě potěší stejně… »

Zařizujete společnou domácnost? Máme pro vás několik užitečných rad

Začít společně bydlet je zásadním životním rozhodnutím, které pro nemusí být pro každého jednoduché. Proto se může stát, že celé zařizovaní zůstane na bedrech ženy. Na co byste neměly určitě zapomenout?Kam… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Jaké jsou dnes dorty…

Shrek autor foto Pavel Hanzal (c)

 Ovoce a tvarohJe známo, že lidé spíše tíhnou k chutím…

Zařizujete společnou…

Panelak lodzie autor foto Pavel Hanzal (c)

Začít společně bydlet je zásadním životním rozhodnutím, které…

Návod, jak poznat že…

Dekorace kameny autor foto Pavel Hanzal (c)

 Oční kontakt jako jasný signálPokud se někomu líbíte, pak…

Jak udělat radost pa…

Norsko_Bergen_domy2_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Nápadů, čím překvapit a potěšit partnera není nikdy dost.…